Bimel Bayi Portalı - Lütfen Giriş Yapınız...

Bimel Bayi Başvuru Formu

Form Aşamaları
1. Şirket Bilgileri
2. Yetkili Kişi Bilgileri
3. Kontrol ve Onay

Bimel Bayisi olmak için aşağıdaki formu doldurunuz. Form üç aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada şirket bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. İkinci aşamada başvuruyu yapan yetkili kişi bilgileri istenecektir. Üçüncü aşamada girdiğiniz bilgileri kontrol etmeniz istenecektir.

Bayi başvurunuzun onaylanması için başvurunuz sonrasında oluşturulacak "Bayilik Sözleşme"sine, firmanızın kuruluşunu gösteren Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, varsa Sermaye artırımını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi, Vergi Levhası fotokopisi ve İmza Sirküleri’ni ekleyip Bimel Ankara ofisine göndermeniz gerekmektedir.

1. Şirket Bilgileri

Şirket Bilgileri

Kıbrıs ve diğer ülkelerden bayilik için başvurmak isteyen firmalar Adana-5 Ocak Vergi Dairesini seçerek vergi numarası olarak 99999999999 girmelidir ve adres kısmında şehir olarak Adana'yı seçmelidir.

Şirket İletişim Bilgileri
KVKK
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, yukarıda paylaşmış olduğum kişisel verilerimin Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. tarafından aydınlatma metni doğrultusunda işlenmesine açık rıza gösterdiğimi, hiçbir baskı veya zorlama altında olmaksızın hür irademle kabul ve beyan ediyorum.


bimel bayi portalı (alpha) | Gizlilik Sözleşmesi | Sipariş ve Teslimat koşulları |İletişim | webadmin@bimel.com.tr
Bayi portalında en iyi deneyimi yaşamak için IE 7 veya Firefox 3 kullanmanızı tavsiye ederiz.